Мешканця с.Зоряне Сергія Любача нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня

Дата: 23.04.2024 13:01

Сьогодні, 23 квітня, перший заступник начальника Мар'їнської міської військової адміністрації Дмитро Верецун спільно з начальником другого відділу Покровського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Едуардом Гапичем вручили мешканцю с.Зоряне Сергію Любачу орден «За мужність» ІІІ ступеня – державну нагороду за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку.

Висловлюємо щиру вдячність та повагу Сергію Анатолійовичу – нашому мужньому земляку, який з початку повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ 24 лютого 2022 року долучився до лав Збройних Сил України! Низький уклін усім нашим героям за захист рідної землі та самовіддане служіння українському народу!