Для дітей ВПО з Мар'їнської громади розпочато реалізацію програми соціально-емоційного навчання та програми з безпеки

Дата: 25.04.2024 17:21

24 квітня у гуманітарному хабі Мар'їнської міської військової адміністрації у м.Павлоград працівниками Міжнародного комітету порятунку (The International Rescue Committee) спільно з фахівцями Мар'їнського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Вогник надії» розпочато реалізацію програми соціально-емоційного навчання для дітей вікової категорії від 6 до 11 років та програми з безпеки «Зараз я сильніший» для підлітків з 11 до 17 років з числа ВПО з Мар'їнської громади.

Завдяки реалізації зазначених програм діти отримають навички керування власними емоціями, розуміння своїх почуттів та почуттів інших людей, покращать ментальне здоров'я та когнітивні функції організму.

Для зміцнення матеріальної бази та організації робочого процесу фахівців гуманітарного хабу Мар'їнської міської військової адміністрації, організації занять з отримувачами послуг представники Міжнародного комітету порятунку передали необхідні меблі та обладнання: столи, стільці, крісла-мішки, каремати та музичне обладнання.

Щиро дякуємо Міжнародному комітету порятунку за надану допомогу та співпрацю в реалізації проєктів задля покращення життя і здоров'я дітей Мар'їнської громади!