Робота Є! На травневому ярмарку шукали працівників

Дата: 17.05.2024 18:26

17 травня фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості провели травневий онлайн-ярмарок вакансій. У заході взяли участь представники ТОВ «ДТЕК Курахівська ТЕС», ТОВ "ДТЕК Курахівська ЦЗФ", ТОВ «Агрофірма «Світанок», ФОП Величко І.В. Захід проводився з метою прискорення працевлаштування незайнятого населення та задоволення потреб роботодавців у робочій силі.

У ярмарку взяли участь безробітні Курахівської та Мар’їнської територіальних громад. Роботодавці представили на онлайн-ярмарку близько 20 актуальних вакансій, у т.ч. вакансії для осіб з інвалідністю та ВПО. Безробітні дізналися про умови праці, режим роботи, соціальні гарантії, рівень заробітної плати та основні вимоги до працівників.

В підсумку четверо осіб отримали запрошення на онлайн співбесіду, двом безробітним видано направлення на працевлаштування.

Ярмарок вакансій залишається одним з найдієвіших способів вирішення питання працевлаштування для клієнтів служби зайнятості. Адже безпосереднє спілкування пошукачів роботи з роботодавцями зазвичай приносить позитивний результат обом сторонам діалогу.

Єдиний портал вакансій з пошуку роботи https://jobportal.dcz.gov.ua

Чат-бот Донецької обласної служби зайнятості у месенджері Telegram https://t.me/DonOczBot

Call-центр Донецької обласної служби зайнятості 0 800 33 61 67

#профорієнтаційний_проєкт