Отримуй послуги служби зайнятості якісно, зручно та без бар'єрів

Дата: 24.05.2024 17:04

Важко переоцінити значення трудової діяльності для людини з інвалідністю. Це не тільки джерело існування. Робота дає можливість самореалізації, розвитку нових навичок, підвищення самооцінки та відчуття себе частиною суспільства.

Служба зайнятості пропонує різні програми підтримки для людей з інвалідністю: допомогу із працевлаштуванням, професійне навчання, ваучери, гранти та мікрогранти, програми компенсацій для роботодавців.

Задля сприяння успішній інтеграції в трудове середовище осіб з інвалідністю Донецьким обласним центром зайнятості розроблено інформаційний бюлетень «Отримуй послуги якісно, зручно та без бар’єрів!».

Щоб отримати всі передбачені законодавством соціальні послуги, пов’язані з працевлаштуванням, пропонуємо заповнити анкету https://t1p.de/huqzx. У найкоротший термін наші фахівці зв’яжуться з вами та нададуть необхідну інформацію та консультації з питань зайнятості.