Переселенці з Мар'їнської громади отримали гуманітарну допомогу у м.Кам'янське

Дата: 11.06.2024 14:36

За сприяння гуманітарного хабу Мар’їнської міської військової адміністрації переселенці з Мар'їнської громади, які проживають у м.Кам’янське, отримали соціальні, юридичні та психологічні послуги від мультидисциплінарної мобільної команди м.Дніпро міжнародного благодійного фонду «Українська фундація громадського здоров'я».

Також родини з дітьми та особи з інвалідністю отримали продуктові набори, надані міжнародними гуманітарними організаціями «World Vision», «ACTED», «USAID» та «Ukraine Response Consortium».

Щиро дякуємо благодійникам за співпрацю і таку важливу підтримку жителів нашої громади!