Звернення Володимира Зеленського наприкінці 902-го дня війни

Дата: 13.08.2024 23:20

«Сьогодні було вже кілька доповідей Головкома Сирського щодо ситуації на фронті, а також на територіях проведення нашої операції в Курській області. Збільшуємо територію активних дій. Головком доповів, що наші сили контролюють 74 населених пункти в Курській області. Дякую кожному солдату та командиру, які це забезпечують. Знов дякую і всім нашим хлопцям, які поповнюють обмінний фонд для нашої держави. Вже сотні російських військових здались у полон, і всі вони отримають гуманне ставлення – такого ставлення вони навіть у їхній же російській армії не мали. Окремо проговорив з міністром оборони Умєровим, представниками Верховної Ради та Офісом, щоб для наших воїнів – для всіх захисників і захисниць, які виконують бойові завдання на території держави-агресора, – були гарантовано і швидко забезпечені всі виплати, премії та інші речі, які передбачені для фронту. І без жодної бюрократії для наших воїнів».