ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МАР'ЇНСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 16.09.2024 11:23

Шановні мешканці Мар’їнської громади!

Нагадуємо про доступні послуги, якими заявник може скористатись через ЦНАП:

➡️ Подання інформаційних повідомлень (ІП): заявники можуть подавати інформацію про пошкоджене або знищене майно через ЦНАП.

➡️ Подання заяв на компенсацію за пошкоджене майно: заявник може внести дані власника, співвласника або подати заяву від імені неповнолітньої особи чи законного представника.

📨 Для подачі ІП або заяви заявник повинен мати:

-паспорт або інший документ, що посвідчує особу;

-ідентифікаційний код (РНОКПП);

-документи, що підтверджують право власності на майно;

-акт обстеження майна (якщо є);

-фотографії пошкоджень або інші докази (якщо є);

-документи, що підтверджують право на пільги (за наявності).

🔔 Повідомлення про завершення ремонтних робіт: заявники можуть подавати повідомлення про проміжний або фінальний ремонт пошкодженого майна (категорії А та Б).

➕ Додаткові послуги: через ЦНАП заявник може подати ІП або заяву, якщо у нього відсутній РНОКПП, а також внести зміни до реквізитів рахунку в заяві.

⚙️ В розробці: можливість подачі заяв на компенсацію за знищене майно через ЦНАП.

Отримати послуги можна, звернувшись за адресою: Дніпропетровська обл., селище Слобожанське, вул.Василя Сухомлинського, 42. Телефон для консультацій: +380952534963.

Додатково повідомляємо, що наша громада знаходиться в зоні активних бойових дій, тому дія програма єВідновлення зупинена на нашій території. Ті заяви, які подані мешканцями до комісії (через портал ДІЯ), розглядаються комісією і на цьому етапі розгляд зупиняється через неможливість проведення обстеження об’єктів з міркувань безпеки до завершення активних бойових дій та буде поновлено розгляд заяв після здійснення комплексу відповідних заходів.