До Всеукраїнського Дня бібліотек у відділенні гуманітарного хабу Мар’їнської МВА у м.Жовті Води відбувся захід для дітей «Дарують мудрість людям книги»

Дата: 28.09.2024 16:56

Напередодні Всеукраїнського Дня бібліотек у відділенні гуманітарного хабу Мар’їнської міської військової адміністрації у м.Жовті Води фахівці Мар'їнського міського центру надання соціальних послуг та Мар'їнської міської центральної бібліотеки провели захід для дітей на тему «Дарують мудрість людям книги».

Діти із задоволенням стали активними учасниками бібліотечного квесту, побували у віртуальній екскурсії до найкращих бібліотек світу, ознайомились з історією виникнення книг, розповіли про свої улюблені твори, взяли участь у пізнавальній вікторині  та майстер-класі із виготовлення закладок для книг.

Окрім позитивних емоцій та чудового настрою, діти також отримали солодкі подарунки.