Вітаємо юних футболісток Поліну і Таїсію Петраш, учениць Красногорівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів, з перемогою у чемпіонаті України!

Дата: 06.06.2024 17:49

31 травня в Тернополі відбулися фінальні матчі Дівочої футбольної ліги України серед команд до 15 років. За головну нагороду змагалася команда «Ладомир» з Волині та «Кривбас» з Кривого Рогу на Дніпропетровщині.

Юні футболістки команди «Кривбас» одержали перемогу й стали Чемпіонами України. Учениці 9 класу Красногорівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Мар’їнської МВЦА Покровського району Петраш Поліна та Петраш Таїсія є гравцями команди «Кривбас» стали Чемпіонками України!

Вітаємо наших дівчат та бажаємо успіхів та перемог! Пишаємося вами!