Дата: від до Скинути

Розпочато дитячу оздоровчу кампанію: 320 відпочивальників прийняла "Перлина Донеччини" на Закарпатті

За ініціативи керівництва обласної військової адміністрації за рахунок коштів обласного та місцевих бюджетів з 17 червня близько 320 дітей області, які потребують особливої уваги та підтримки, в тому числі діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, вихованці дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей, діти Захисників та Захисниць України та інші пільгові категорії дітей з 24 територіальних громад області розпочали оздоровлення в комунальному підприємстві «Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчий комплекс «Перлина Донеччини», релокацію якого здійснено із м. Святогірська.

14:15 17.06.2023

Триває робота з надання допомоги переселенцям з Мар'їнської громади

16 червня гуманітарним хабом Мар'їнської міської військової адміністрації отримано гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів від американської організації Global Empowerment Mission за підтримки фонду The Howard G.BUFETT Foundation та розпочато їх видачу жителям Мар’їнської громади з числа ВПО, які тимчасово мешкають у м.Дніпро, а також у м.Павлоград та сусідніх населених пунктах.

15:16 16.06.2023

Загальнонаціональна хвилина мовчання

Щодня о 9.00 загальнонаціональна хвилина мовчання для вшанування пам'яті загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації. Росія несе смерть і руйнування. Пам'ятаймо!

08:59 16.06.2023

Переселенці з Мар'їнської громади отримали гуманітарну допомогу у м.Дніпро

Завдяки співпраці гуманітарного хабу Мар'їнської міської військової адміністрації з міжнародною гуманітарною організацією «HealthRight» («Право на здоров’я») у м.Дніпро була здійснена видача гігієнічних наборів родинам з дітьми молодшого віку з числа внутрішньо переміщених осіб з Мар'їнської громади.

15:23 15.06.2023

Загальнонаціональна хвилина мовчання

Щодня о 9.00 загальнонаціональна хвилина мовчання. Згадаймо усіх полеглих у жорстокій кровопролитній війні під час російського вторгнення у нашу державу. Пам'ять про загиблих назавжди залишиться у наших серцях.

08:59 15.06.2023