Дата: від до Скинути

Управління соціального захисту населення Мар'їнської міської ВЦА інформує про порядок призначення субсидії

Головним механізмом забезпечення соціального захисту населення при оплаті, житлово - комунальних послуг є програма житлових субсидій, яка діє в Україні вже понад 20 років.

15:37 12.08.2021

11 серпня 2021 року  російські найманці обстрілювали українські позиції вздовж лінії зіткнення на території Мар'їнської територіальної громади

11 серпня 2021 року російські найманці обстрілювали українські позиції вздовж лінії зіткнення на території Мар'їнської територіальної громади

Сьогодні, 11 серпня 2021 року,  з 3 до 4 години ранку  російські найманці обстрілювали українські позиції вздовж лінії зіткнення на території Мар'їнської територіальної громади.  В результаті обстрілу пошкоджена високовольтна лінія електропередач, населені пункти Новомихайлівка, Славне, Парасковіївка, Костянтинівка, Єлизаветівка та Катеринівка залишились без світла. Роботи з відновлення електропостачання тривають.

10:15 11.08.2021

Про роботу комунальних служб громади

Сьогодні та напередодні працівниками комунальних служб громади було усунуто пориви на водогоні по вулицям Лесі Українки та Москалевського в місті Мар'їнка та відновлено водопостачання по вулицям Я. Мудрого, Риночна та Суворова в Красногорівці.

15:13 10.08.2021

Засідання комісії з обстеження житла, зруйнованого внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації

10 серпня 2021 року під головуванням заступника керівника міської військово-цивільної адміністрації Олександра Вілітка відбулося засідання комісії з обстеження житла, зруйнованого внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації.

12:58 10.08.2021

Всеукраїнський конкурс наукових робіт

З нагоди 30-ї річниці незалежності України Центром перспективних досліджень і співробітництва з прав людини у сфері економіки Державної установи «Інститут економіко-правових досліджень  імені В.К. Мамутова Національної академії наук України» для здобувачів вищої освіти, аспірантів та молодих вчених України (віком до 35 років включено)  проводиться Всеукраїнський конкурс наукових робіт.

10:47 10.08.2021

До уваги суб’єктів господарювання у сфері торгівлі та громадського харчування!

З метою поліпшення стану навколишнього природного середовища та благоустрою територій, згідно з Законом України від 01.06.2021№1489 IX «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України» (далі-Закон) забороняється розповсюдження в об’єктах роздрібної торгівлі, громадського харчування та надання послуг:

10:25 10.08.2021

Національний проєкт з цифрової грамотності Дія. Цифрова освіта.

Міністерство цифрової трансформації запустило національний проєкт з цифрової грамотності Дія. Цифрова освіта. На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 року №471.

10:17 10.08.2021