Дата: від до Скинути

У гуманітарному хабі Мар'їнської МВА у м.Павлоград відбувся святковий захід «Різдво іде - добро несе»

Напередодні Різдва у гуманітарному хабі Мар'їнської міської військової адміністрації у м.Павлоград для дітей з інвалідністю, які отримують послуги у Мар'їнському центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Вогник надії», та дітей з числа сімей ВПО з Мар'їнської громади відбувся святковий захід «Різдво іде - добро несе».

18:41 22.12.2023

Як ми реагуємо на виклики та стрес

Анімований ролик "Як ми реагуємо на виклики та стрес" розповідає про реакції людини на стрес – бий, біжи, завмри. Створено ГО «Безбар'єрність» спільно з МОЗ України за підтримки ВООЗ у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я за ініціативою Олени Зеленської. Як можна допомогти собі та іншим у періоди стресу, дізнавайтеся на https://bf.in.ua/turbota.

11:36 21.12.2023