Державна податкова служба

Донеччина: надходження до державного бюджету склали 7 мільярдів гривень

За результатами роботи протягом першого півріччя 2021 року фахівцями податкової служби Донецької області забезпечено надходження до Державного бюджету України у сумі 7 млрд гривень, що на 58%, або на 2,6 млрд грн більше за торішні показники.

10:49 06.08.2021

Програмні РРО: особливості перереєстрації

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області інформує, що відповідно до п. 8 розділу II Порядку реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 23.06.2020 № 317 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 14 червня 2016  року № 547» (далі – Порядок № 317) перереєстрація програмного реєстратора розрахункових операцій (далі – ПРРО) здійснюється у разі зміни найменування (прізвища, імені, по батькові (за наявності)) або податкового номера суб’єкта господарювання (без державної реєстрації припинення юридичної особи або підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця), найменування або адреси господарської одиниці, де використовується ПРРО. Для перереєстрації подається Заява про реєстрацію програмних реєстраторів розрахункових операцій за формою № 1-ПРРО (ідентифікатор форми J/F 1316602) (додаток 1 до Порядку № 317) (далі – Заява) з позначкою «Перереєстрація».

10:39 06.08.2021

Податкова Донеччини надала за І півріччя 2021 року більше 83 тис. адмінпослуг платникам податків

Як повідомили в управлінні електронних сервісів ГУ ДПС у Донецькій області, за шість місяців поточного року платникам податків Донеччини надано 83,2 тис.  адміністративних послуг.

10:35 06.08.2021

Припинення підприємницької діяльності: остання декларація платника єдиного податку

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що згідно з п.п. 2 п. 299.10 ст. 299 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) реєстрація платником єдиного податку є безстроковою та може бути анульована шляхом виключення з реєстру платників єдиного податку за рішенням контролюючого органу у разі припинення юридичної особи (крім перетворення) або припинення підприємницької діяльності фізичною особою – підприємцем відповідно до закону – в день отримання відповідним контролюючим органом від державного реєстратора повідомлення про проведення державної реєстрації такого припинення.

10:29 06.08.2021

Надходження від туристів Донеччини склали більше мільйону гривень

Платники податків Донеччини, які здійснюють діяльність у туристичній сфері, впродовж першого півріччя 2021 року сплатили до місцевих бюджетів Донецького регіону 1,2 млн грн туристичного збору, що на 313,9 тис. грн більше за торішні показники.

10:25 06.08.2021

ПДВ: повернення помилково сплачених коштів

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області повідомляє, що згідно з п. 43.1 ст. 43 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) помилково та/або надміру сплачені суми грошового зобов’язання підлягають поверненню платнику, крім випадків наявності у такого платника податкового боргу.

10:20 06.08.2021

До уваги платників рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України!

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області інформує, що відповідно до п.п. 254.5.3 п. 254.5 ст. 254 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники рентної плати, яким надано право користуватися радіочастотним ресурсом України на підставі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, сплачують рентну плату починаючи з дати видачі ліцензії.

13:12 21.07.2021

Податковою Донеччини викрито схему незаконного продажу сільгосппродукції за межи митної території України на 22 млн грн

Управлінням боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, Головного управління ДПС у Донецькій області встановлено факти щодо незаконної реалізації сільськогосподарської продукції за межи митної території України.

13:05 21.07.2021

Донеччина: надходження до державного бюджету склали 7 мільярдів гривень

13:01 21.07.2021

Донеччина: 76 матеріалів з ознаками кримінальних правопорушень передано до правоохоронних органів з початку 2021 року

У січні-червні поточного року за результатами дослідження діяльності суб’єктів господарювання Донеччини управлінням боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, Головного управління ДПС у Донецькій області підготовлено та передано до правоохоронних органів для прийняття рішення згідно з Кримінальним процесуальним кодексом України 76 матеріалів, за якими сума виявлених легалізованих доходів склала 5,6 млрд грн та встановлено збитків на суму 8,1 млрд гривень.

12:58 21.07.2021