Державна податкова служба

За спеціальне використання води підприємства Донеччини сплатили більше 60 мільйонів гривень

На даний час у Донецькій області зареєстровано 281 підприємство – платник рентної плати за спеціальне використання води, які за шість місяців 2021 року перерахували до бюджетів всіх рівнів 60,2 млн грн, що на 1,4 млн грн більше за торішні показники. Ця сума майже рівними частинами розподілена між державним та місцевими бюджетами.

09:55 19.07.2021

Стережися шахраїв – не дай себе ошукати!

Управління з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Донецькій області попереджає суб’єктів господарської діяльності, що з початку червня активізувались телефонні шахраї, які здійснюють дзвінки з месенджерів «Viber», «WhatsApp» та інших від імені керівників різних структурних підрозділів ГУ ДПС у Донецькій області з проханнями чи з вимогами щодо перерахування коштів на розрахункові рахунки, кредитні картки або сплату готівкових коштів на різноманітні потреби.

09:27 19.07.2021

За використання природних ресурсів бюджет Донеччини отримав більше 250 мільйонів гривень

Природні ресурси, якими володіє наша держава, – це великий скарб, дарований нам природою. Тому кожен громадянин, кожен платник податків має пам’ятати про їх значимість і дбайливо та економно ставитися до їх використання.

09:25 19.07.2021

Більше 73 мільйонів гривень заплатили власники нерухомості Донеччини за «зайву» житлову площу

За перше півріччя 2021 року місцеві бюджети Донецької області отримали 73,4 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що на 61,3%, або на 27,9 млн грн більше за торішні показники.

14:22 13.07.2021

До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють оптову торгівлю підакцизними товарами

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області інформує щодо видачі додатків до ліцензії на право оптової торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами і рідинами, що використовуються в електронних сигаретах.

13:16 29.06.2021

Постачання конфіскованого майна: особливості оподаткування ПДВ

Головне управління ДПС у Донецькій області інформує, що ДПС України з метою забезпечення єдиної позиції при застосуванні окремих норм Податкового кодексу України (далі – ПКУ) щодо оподаткування ПДВ операцій з постачання конфіскованого майна листом від 03.06.2021 № 12825/7/99-00-21-03-02-07 (далі – Лист № 12825) надано роз’яснення щодо особливостей, які виникають при здійсненні таких операцій.

13:12 29.06.2021