Державна податкова служба

Щодо особливостей сплати єдиного внеску

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що з 01 січня 2021 року розширено перелік платників єдиного внеску, які звільняються від сплати за себе єдиного внеску, а саме: звільняються від сплати за себе єдиного внеску фізичні особи - підприємці та особи, які провадять незалежну професійну діяльність, якщо вони:

10:40 19.07.2021

Платниками Донеччини спрямовано на соціальне забезпечення більше 4,9 млрд грн єдиного внеску

За перше півріччя 2021 року до бюджету Донецької області надійшло 4,9 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, у тому числі у червні платниками Донеччини сплачено 945,7 млн грн єдиного внеску.

10:30 19.07.2021

На Донеччині сплатили єдиного податку майже на 60 мільйонів гривень більше торішніх показників

Суб’єкти господарювання Донеччини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, за січень-червень 2021 року сплатили до місцевих бюджетів області 520,8 млн грн єдиного податку, що на 59,6 млн грн перевищує показник відповідного періоду 2020 року.

10:28 19.07.2021

Право на податкову знижку: користування іпотечним житловим кредитом

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що згідно з п.п.166.3.1 п.166.3 ст. 166 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень п. 164.6 ст.164 ПКУ, такі фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати, зокрема, як частина суми процентів, сплачених цим платником за користування іпотечним житловим кредитом, що визначається відповідно до ст. 175 ПКУ.

10:04 19.07.2021

Більше 490 млн грн екологічного податку перерахував на відновлення довкілля бізнес Донеччини

Екологічний податок є основним джерелом фінансування заходів, спрямованих на захист навколишнього середовища, мінімізацію негативного впливу на нього господарської діяльності та раціональне використання природних ресурсів.

10:02 19.07.2021

Надходження до зведеного бюджету Донеччини перевищили 12 мільярдів гривень

За результатами роботи протягом перших п’яти місяців 2021 року фахівцями податкової служби Донецької області забезпечено надходження до зведеного бюджету країни у сумі 12,4 млрд грн, у тому числі до державного бюджету надійшло 6,3 млрд грн, до місцевих скарбниць – 6,1 млрд гривень.

10:01 19.07.2021

Автовласники Донеччини сплатили більше 1,2 млн грн транспортного податку

За п’ять місяців 2021 року власники транспортних засобів Донецької області перерахували до місцевих бюджетів більше 1,2 млн грн транспортного податку. Зокрема, громадяни сплатили 351,2 тис. грн, а внесок юридичних осіб – власників автомобілів до місцевих бюджетів області склав 859,8 тис. гривень.

09:59 19.07.2021