Вільний вибір у вільному суспільстві

14 вересня в рамках Тижня громадянського суспільства фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості  провели для безробітних онлайн-захід «Простір спілкування: вільний вибір у вільному суспільстві». Захід проводився з метою сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні та вільного вибору кожної людини.

17:14 14.09.2023

У м.Дніпро переселенці з Мар'їнської громади отримали гуманітарну допомогу

14 вересня отримано гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів від американської благодійної організації Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з Howard G. BUFFETT Foundation (HGBF), яку допомогли доставити волонтери фонду GEM.

16:51 14.09.2023

Загальнонаціональна хвилина мовчання

Щодня о 9.00 загальнонаціональна хвилина мовчання для вшанування пам'яті загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації. Росія несе смерть і руйнування. Пам'ятаймо!

08:59 14.09.2023

Гуманітарний хаб Мар'їнської МВА продовжує роботу з підтримки переселенців з Мар'їнської громади

13 вересня гуманітарним хабом Мар'їнської міської військової адміністрації у співпраці з БО "Фонд Ріната Ахметова" послугами Нової пошти надіслано гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів для 68 жителів Мар'їнської громади з числа ВПО, які тимчасово мешкають у різних населених пунктах України.

20:15 13.09.2023

Навчайся зі службою зайнятості!

3 вересня фахівець з профорієнтації Мар’їнського районного центру зайнятості провела профінформаційний вебінар «Нова професія – нові можливості» в рамках інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен».  До участі у ньому були запрошені безробітні, які  перебувають на обліку в центрі зайнятості з числа внутрішньо переміщених осіб.

16:07 13.09.2023

Отримуємо мікрогрант-працевлаштовуємо ВПО

13 вересня в рамках інформаційної кампанії  "Робота для ВПО: ти потрібен", фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості провели вебінар для майбутніх та діючих підприємців громади.  Мета заходу -  інформування про пріоритетні напрямки роботи служби зайнятості. залучення клієнтів служби зайнятості до активних програм підтримки бізнесу.

16:04 13.09.2023

Мешканцям м.Красногорівка доставили гуманітарну допомогу

Завдяки злагодженій співпраці Мар'їнської міської військової адміністрації, благодійної організації «Благодійний фонд TIM4ЮА» та працівників поліції була здійснена доставка гуманітарної допомоги у вигляді продуктів харчування мешканцям м.Красногорівка.

15:39 13.09.2023