Сьогодні стартує Тиждень громадянського суспільства

11-17 вересня проводитиметься Тиждень громадянського суспільствав межах реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні. Про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики України.

12:31 11.09.2023

Відбулося засідання комісії щодо надання матеріальної допомоги громадянам Мар’їнської міської територіальної громади

Сьогодні, 11 вересня, під головуванням заступника начальника Мар’їнської міської військової адміністрації Тетяни Збицької відбулося засідання комісії щодо надання матеріальної допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету мешканцям Мар’їнської міської територіальної громади, які отримали поранення чи інші ушкодження здоров’я від боєприпасів за період з 24 лютого 2022 року.

11:51 11.09.2023

Загальнонаціональна хвилина мовчання

Щодня о 9.00 загальнонаціональна хвилина мовчання. Згадаймо усіх полеглих у жорстокій кровопролитній війні під час російського вторгнення у нашу державу. Пам'ять про загиблих назавжди залишиться у наших серцях.

08:59 11.09.2023

Загальнонаціональна хвилина мовчання

Щодня о 9.00 загальнонаціональна хвилина мовчання для вшанування пам'яті загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації. Росія несе смерть і руйнування. Пам'ятаймо!

08:59 10.09.2023

Загальнонаціональна хвилина мовчання

Щоранку о 09.00 – загальнонаціональна хвилина мовчання. На всій території нашої держави ми згадуємо українців, які віддали у цій війні своє життя. Вічна пам’ять всім, кого вже немає поряд...

08:59 09.09.2023