Загальнонаціональна хвилина мовчання

Щодня о 9.00 загальнонаціональна хвилина мовчання. Вшануймо пам'ять про всіх, хто відійшов у вічність та став героєм для нашої держави. Військові, медики, цивільне населення, жінки, діти, люди поважного віку - вічний спочинок вам. Росія несе смерть і руйнування. Україна пам'ятає!

08:59 16.09.2023

Свідомий вибір професії – розбудова демократії в Україні

Протягом Тижня громадянського суспільства   профконсультант Мар’їнського районного центру зайнятості Юлія Могукало долучалася до заходів з учнівською молоддю «Демократія: минуле та сучасність», які проходили в Максимілянівському та Красногорівському ЗЗСО Мар’їнської громади. В рамках Тижня громадянського суспільства  були проведені інформаційні години з громадянського виховання, які формують ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави, виховують патріотичні почуття, виробляють звички і вміння в учнів виконувати свій громадянський обов’язок.

16:28 15.09.2023

Під головуванням Андрія Єрмака відбулося Розширене засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад

14 вересня за дорученням Президента України відбулося Розширене засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад під головуванням керівника Офісу Глави держави Андрія Єрмака.

12:13 15.09.2023

Продовжується відправка гуманітарної допомоги переселенцям з Мар'їнської громади

15 вересня гуманітарним хабом Мар'їнської міської військової адміністрації у співпраці з БО «Фонд Ріната Ахметова» продовжено відправку послугами Нової пошти гуманітарної допомоги у вигляді продуктових наборів мешканцям Мар'їнської громади з числа ВПО, які тимчасово перебувають у різних населених пунктах України. Цього дня допомога надіслана 55 адресатам.

10:26 15.09.2023

Загальнонаціональна хвилина мовчання

Щодня о 9.00 загальнонаціональна хвилина мовчання. Згадаймо усіх полеглих у жорстокій кровопролитній війні під час російського вторгнення у нашу державу. Пам'ять про загиблих назавжди залишиться у наших серцях.

08:59 15.09.2023