Гуманітарна підтримка переселенців з Мар'їнської громади триває

22 вересня гуманітарним хабом Мар'їнської міської військової адміністрації у співпраці з гуманітарним центром «Проліска-Дніпро», який працює за підтримки UNHCR Ukraine – Агенство у справах біженців в Україні, у м.Павлоград була здійснена видача гуманітарної допомоги у вигляді мийних та гігієнічних засобів для осіб з інвалідністю з числа ВПО з Мар'їнської громади, які тимчасово мешкають у м.Павлоград.

15:16 22.09.2023

Загальнонаціональна хвилина мовчання

Щоранку о 09.00 – загальнонаціональна хвилина мовчання. На всій території нашої держави ми згадуємо українців, які віддали у цій війні своє життя. Вічна пам’ять всім, кого вже немає поряд...

08:59 22.09.2023

Завдяки підтримці міжнародних партнерів Мар'їнська громада отримала вантажний фургон Peugeot Boxer

Завдяки підтримці міжнародних партнерів Мар'їнська громада в особі начальника Мар'їнської міської військової адміністрації Юрія Григульця отримала цінний подарунок – вантажний фургон Peugeot Boxer. Це надзвичайно важливий внесок у забезпечення потреб жителів нашої громади.

20:06 21.09.2023

Триває успішна реалізація проєкту «Розширення економічних прав і можливостей жінок, дітей та молоді для відновлення, інтеграції та розвитку»

Сьогодні в рамках проєкту «Розширення економічних прав і можливостей жінок, дітей та молоді для відновлення, інтеграції та розвитку» заступник начальника Мар’їнської міської військової адміністрації Тетяна Збицька та начальник управління соціального захисту населення Наталія Бондаренко зустрілися з представниками громадської організації «Курахівський центр місцевого економічного розвитку».

16:22 21.09.2023

Загальнонаціональна хвилина мовчання

Щодня о 9.00 загальнонаціональна хвилина мовчання. Згадаймо усіх полеглих у жорстокій кровопролитній війні під час російського вторгнення у нашу державу. Пам'ять про загиблих назавжди залишиться у наших серцях.

08:59 21.09.2023