Загальнонаціональна хвилина мовчання

Щодня о 9.00 загальнонаціональна хвилина мовчання для вшанування пам'яті загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації. Росія несе смерть і руйнування. Пам'ятаймо!

08:59 12.09.2023

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»

Турбота про ментальне здоров’я має бути такою ж невід’ємною частиною нашого життя, як і піклування про наш фізичний стан. Адже щоб почуватися добре, потрібно не лише перебувати в гармонії із собою та навколишнім світом, а, насамперед, потурбуватися про свої внутрішні відчуття.

15:01 11.09.2023

Триває робота з надання допомоги мешканцям Мар'їнської громади

Продовжується робота з гуманітарної підтримки жителів, які залишаються в населених пунктах Мар'їнської громади. Завдяки сумісній праці Мар'їнської міської військової адміністрації з благодійною організацією «Благодійний фонд TIM4ЮА» була здійснена доставка продовольчих наборів жителям с.Костянтинівка, с.Іллінка та с.Романівка.

14:44 11.09.2023

Сьогодні стартує Тиждень громадянського суспільства

11-17 вересня проводитиметься Тиждень громадянського суспільствав межах реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні. Про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики України.

12:31 11.09.2023

Відбулося засідання комісії щодо надання матеріальної допомоги громадянам Мар’їнської міської територіальної громади

Сьогодні, 11 вересня, під головуванням заступника начальника Мар’їнської міської військової адміністрації Тетяни Збицької відбулося засідання комісії щодо надання матеріальної допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету мешканцям Мар’їнської міської територіальної громади, які отримали поранення чи інші ушкодження здоров’я від боєприпасів за період з 24 лютого 2022 року.

11:51 11.09.2023