Гуманітарна підтримка жителів Мар'їнської громади триває

Мар’їнською міською військовою адміністрацією спільно з міжнародними та українськими благодійними фондами і організаціями постійно ведеться робота з гуманітарної підтримки мешканців Мар'їнської громади, які залишаються у своїх домівках, попри щоденні ворожі обстріли.

18:33 20.06.2023

Триває робота з надання допомоги переселенцям з Мар'їнської громади

Гуманітарним хабом Мар'їнської міської військової адміністрації продовжено видачу продуктових наборів, отриманих від американської організації Global Empowerment Mission за підтримки фонду The Howard G.BUFETT Foundation, переселенцям з Мар’їнської громади, які тимчасово проживають у м.Дніпро.

13:26 19.06.2023

Нагадування суб’єктам господарювання про обов’язковість застосування державної мови у сфері обслуговування споживачів

Відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» фізичні особи-підприємці, організації та підприємства всіх форм власності, у тому числі інтернет-магазини, повинні обслуговувати споживачів та надавати інформацію про товари й послуги державною мовою.

12:17 19.06.2023

Загальнонаціональна хвилина мовчання

Щоранку о 9:00 вшановуємо хвилиною мовчання пам’ять загиблих у війні росії проти України. Кожна вбита російськими окупантами людина - це глибока рана на серці України. Вічна пам’ять загиблим цивільним громадянам та всім захисникам нашої держави…

08:59 19.06.2023