Загальнонаціональна хвилина мовчання

Щоранку о 9:00 вшановуємо хвилиною мовчання пам’ять загиблих у війні росії проти України. Кожна вбита російськими окупантами людина - це глибока рана на серці України. Вічна пам’ять загиблим цивільним громадянам та всім захисникам нашої держави…

08:59 28.05.2024

Загальнонаціональна хвилина мовчання

Щодня о 9.00 загальнонаціональна ХВИЛИНА МОВЧАННЯ. Ми згадуємо усіх співвітчизників, які загинули через вторгення російської федерації. Вічна і світла пам’ять кожному, хто загинув за Україну!

08:59 27.05.2024

Загальнонаціональна хвилина мовчання

Щодня о 9.00 загальнонаціональна хвилина мовчання для вшанування пам'яті загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації. Росія несе смерть і руйнування. Пам'ятаймо!

08:59 26.05.2024

Діти-переселенці з Мар'їнської громади отримали подарунки напередодні відзначення Дня захисту дітей

Незабаром, 1 червня, ми відзначатимемо День захисту дітей. Це важливе свято, яке нагадує нам про необхідність захищати права дітей та створювати умови для їхнього щасливого та безпечного дитинства.

10:48 25.05.2024

Представники Мар'їнської МВА взяли участь у зустрічі щодо реалізації проєкту «Захист та реабілітація у Дніпропетровській, Сумській та Чернігівській областях, стале відновлення постраждалого внаслідок війни мирного населення України»

У рамках реалізації проєкту «Захист та реабілітація у Дніпропетровській, Сумській та Чернігівській областях, стале відновлення постраждалого внаслідок війни мирного населення України» відбулася зустріч представників Мар’їнської міської військової адміністрації, громадської організації «Ерлайт», Дніпровського учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих, громадської організації «Харківська асоціація незрячих юристів» та громадян, які постраждали внаслідок воєнних дій.

18:49 24.05.2024