Вадим Філашкін: На Донеччині триває будівництво захисних споруд

Голова Донецької облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Вадим Філашкін взяв участь у Конгресі місцевих  та регіональних влад при Президентові України та доповів про стан справ з оборони області. Про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

21:18 12.04.2024

Чому не можна спалювати сухостій поблизу енергооб’єктів, − розповідає ДТЕК Донецькі електромережі

На території Донеччини тривають активні бойові дії. Постійні обстріли, особливо в суху погоду, часто спричиняють пожежі, що призводять до пошкодження енергооб’єктів. Однак, крім ворожих атак, причиною пожеж може ставати і паління листя, сухої трави, гілок та комишу місцевими жителями навесні. Нерідко займання можуть призвести до знеструмлення цілих населених пунктів. ДТЕК Донецькі електромережі закликає мешканців області бути особливо обережними та дає 5 порад з електробезпеки поблизу енергооб'єктів.

14:31 12.04.2024

На Донеччині триває консервація соціальних та навчальних закладів, які були пошкоджені ворожими обстрілами

Для того, щоб зберегти будівлі, відновлюємо дахи, встановлюємо нові вікна, а там, де це можливо — приводимо внутрішні приміщення до ладу. Про це повідомив на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук голова Донецької облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.

13:02 12.04.2024

На Донеччині триває облаштування укриттів

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Ігор Бойко разом з директоркою департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин Оксаною Головко оглянув хід аварійно-відновлювальних робіт та облаштування укриттів.

12:59 12.04.2024

Загальнонаціональна хвилина мовчання

Щодня о 9.00 загальнонаціональна хвилина мовчання для вшанування пам'яті загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації. Росія несе смерть і руйнування. Пам'ятаймо!

08:59 12.04.2024

Триває робота з надання допомоги мешканцям Мар'їнської громади

Продовжується співпраця Мар'їнської міської військової адміністрації з партнером Всесвітньої Продовольчої Програми ООН - благодійною організацією «Children New Generation» з метою підтримки жителів, які залишаються в населених пунктах Мар'їнської громади. Так, сьогодні була здійснена доставка хліба мешканцям с.Зоряне.

14:42 11.04.2024

Загальнонаціональна хвилина мовчання

Щодня о 9.00 загальнонаціональна хвилина мовчання. Згадаймо усіх, хто поліг у жорстокій війні під час російського вторгнення у нашу державу. Пам'ять про загиблих назавжди залишиться у наших серцях кривавою раною. Росія несе смерть і руйнування. Україна пам'ятає...

08:59 11.04.2024