Загальнонаціональна хвилина мовчання

Щодня о 9.00 загальнонаціональна ХВИЛИНА МОВЧАННЯ. Ми згадуємо усіх співвітчизників, які загинули через вторгення російської федерації. Вічна і світла пам’ять кожному, хто загинув за Україну!

09:00 22.02.2024

До Міжнародного дня рідної мови у гуманітарному хабі Мар'їнської МВА відбувся захід соціально-культурної реабілітації «Мова моя барвінкова»

21 лютого в гуманітарному хабі Мар'їнської міської військової адміністрації у м.Павлоград фахівцями Мар’їнського Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Вогник надії» було проведено захід соціально-культурної реабілітації «Мова моя барвінкова», приурочений до відзначення Міжнародного Дня рідної мови. Відкрив захід вірш Оксани Забужко «Рідна мова» та пізнавальна бесіда з отримувачами комплексних реабілітаційних послуг.

15:48 21.02.2024

Продовжується доставка гуманітарної допомоги мешканцям Мар'їнської громади

Завдяки співпраці Мар'їнської міської військової адміністрації з  партнером World Food Program (Всесвітньої Продовольчої Програми ООН) - Благодійним Фондом «Children New Generation» була здійснена доставка гуманітарної допомоги  мешканцям с.Желанне Перше.

11:32 21.02.2024