Дата: від до Скинути

Гуманітарний хаб Мар'їнської МВА продовжує роботу з підтримки переселенців з Мар'їнської громади

14 лютого гуманітарним хабом  Мар'їнської міської військової адміністрації у м.Павлоград здійснено відправлення послугами оператора "Нової пошти" гуманітарної допомоги у вигляді продуктових наборів від благодійної організації "Фонд Ріната Ахметова" для  222 жителів Мар'їнської громади з числа ВПО, які тимчасово мешкають у різних населених пунктах України. Послуги з доставки гуманітарної допомоги здійснювалися за  рахунок коштів місцевого бюджету.

18:32 14.02.2024

Під головуванням начальника Мар'їнської міської військової адміністрації Юрія Григульця відбулася робоча нарада

Сьогодні начальник Мар'їнської міської військової адміністрації Юрій Григулець провів робочу нараду зі своїми заступниками, керівниками та працівниками структурних підрозділів міської військової адміністрації.

17:10 14.02.2024

Мар'їнська МВА долучилася до Дня відкритих дверей з нагоди дев’ятої річниці прийняття Закону України "Про пробацію"

Сьогодні, 14 лютого, заступник начальника Мар'їнської міської військової адміністрації Тетяна Збицька та начальник управління соціального захисту населення Мар’їнської міської військової адміністрації Наталія Бондаренко прийняли участь у Дні відкритих дверей, ініційованому відділом пробації №14 Донеччини для  представників державних установ та громадських організацій Мар’їнської, Курахівської та Вугледарської громад з нагоди дев’ятої річниці прийняття Закону України «Про пробацію».

13:58 14.02.2024

Для вихованців Мар'їнського ЦКР "Вогник надії" проведено майстер-клас "Серця сповнені любові"

З нагоди відзначення Дня Святого Валентина в Мар'їнському центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Вогник надії» відбувся майстер-клас «Серця сповнені любові».

11:30 14.02.2024

Загальнонаціональна хвилина мовчання

Щодня о 9.00 загальнонаціональна ХВИЛИНА МОВЧАННЯ. Ми згадуємо усіх співвітчизників, які загинули через вторгення російської федерації. Вічна і світла пам’ять кожному, хто загинув за Україну!

09:00 14.02.2024