Державна податкова служба

Аудитом Донеччини донараховано до бюджету майже 239 мільйонів гривень

З початку 2021 року податківцями Головного управління ДПС у Донецькій області проведено 954 документальні перевірки суб'єктів господарювання. Якщо конкретизувати, то працівниками управління податкового аудиту з початку року проведено 25 планових документальних перевірок і 842 позапланових. За результатами контрольно-перевірочних заходів донараховано узгоджених зобов’язань на 238,7 млн грн та зменшено від'ємне значення об'єкту оподаткування з податку на прибуток на 21,9 млн гривень.

12:30 21.07.2021

Більше 1000 громадян користуються мобільним додатком Legal_ZrPlat

Виплата заробітної плати у «конвертах» – тягар сучасності, який несе за собою багато негараздів як країні, так і кожному з нас. Нелегальна заробітна плата послаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів. Тому легалізація заробітної плати, виявлення прихованої зайнятості на сьогодні є одним з найпріоритетніших напрямків роботи Податкової Донеччини.

10:44 19.07.2021

Щодо особливостей сплати єдиного внеску

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що з 01 січня 2021 року розширено перелік платників єдиного внеску, які звільняються від сплати за себе єдиного внеску, а саме: звільняються від сплати за себе єдиного внеску фізичні особи - підприємці та особи, які провадять незалежну професійну діяльність, якщо вони:

10:40 19.07.2021

Платниками Донеччини спрямовано на соціальне забезпечення більше 4,9 млрд грн єдиного внеску

За перше півріччя 2021 року до бюджету Донецької області надійшло 4,9 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, у тому числі у червні платниками Донеччини сплачено 945,7 млн грн єдиного внеску.

10:30 19.07.2021

На Донеччині сплатили єдиного податку майже на 60 мільйонів гривень більше торішніх показників

Суб’єкти господарювання Донеччини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, за січень-червень 2021 року сплатили до місцевих бюджетів області 520,8 млн грн єдиного податку, що на 59,6 млн грн перевищує показник відповідного періоду 2020 року.

10:28 19.07.2021