Державна податкова служба

Щодо декларування об’єкта нерухомості, що перебуває у спільній частковій власності кількох осіб

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що з 1 вересня триває кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування, під час якої громадяни мають можливість задекларувати активи, з яких раніше не були сплачені податки.

10:37 28.12.2021

Одноразове добровільне декларування: кошти на депозитному (вкладному) банківському рахунку

10:32 28.12.2021

Декларування 2021 добігає кінця

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що громадяни мають право добровільно подати декларацію про майновий стан і доходи для застосування права на податкову знижку за витратами, визначеними ст. 166 Податкового кодексу України.

10:30 28.12.2021

1. Як відкрити спеціальний рахунок для цілей одноразового добровільного декларування

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області інформує, що для цілей одноразового (спеціального) добровільного декларування декларант має розмістити кошти в національній та іноземній валютах у готівковій формі або банківських металах на поточних рахунках із спеціальним режимом використання в банках України до подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації.

10:27 28.12.2021

Щодо надання уточнюючої одноразової добровільної декларації

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що з 01 вересня 2021 року стартувало одноразове (спеціальне) добровільне декларування громадянами України активів (розміщених на території України та/або за її межами), які належать їм на правах власності та з яких, відповідно до вимог законодавства та/або міжнародних договорів, не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори.

14:22 13.12.2021

Єдиний податок поповнив місцеві бюджети Донеччини на 977 млн гривень

За 10 місяців 2021 року суб’єкти господарювання Донеччини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів області 977,3  млн грн єдиного податку, що на 13,5%  перевищує минулорічні показники. За рахунок такого приросту місцеві громади отримали на 116,3  млн грн більше, ніж у січні-жовтні 2020 року.

15:20 23.11.2021

Одноразове декларування: чи повинна фізична особа додавати до декларації документи, що підтверджують суму коштів, розміщених на рахунках у банках України в національній або іноземній валюті?

15:12 23.11.2021

Одноразове декларування: повернення надміру сплаченої суми збору

15:05 23.11.2021