Державна податкова служба

Надходження від туристів Донеччини склали більше мільйону гривень

Платники податків Донеччини, які здійснюють діяльність у туристичній сфері, впродовж першого півріччя 2021 року сплатили до місцевих бюджетів Донецького регіону 1,2 млн грн туристичного збору, що на 313,9 тис. грн більше за торішні показники.

10:25 06.08.2021

ПДВ: повернення помилково сплачених коштів

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області повідомляє, що згідно з п. 43.1 ст. 43 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) помилково та/або надміру сплачені суми грошового зобов’язання підлягають поверненню платнику, крім випадків наявності у такого платника податкового боргу.

10:20 06.08.2021

До уваги платників рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України!

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області інформує, що відповідно до п.п. 254.5.3 п. 254.5 ст. 254 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники рентної плати, яким надано право користуватися радіочастотним ресурсом України на підставі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, сплачують рентну плату починаючи з дати видачі ліцензії.

13:12 21.07.2021

Податковою Донеччини викрито схему незаконного продажу сільгосппродукції за межи митної території України на 22 млн грн

Управлінням боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, Головного управління ДПС у Донецькій області встановлено факти щодо незаконної реалізації сільськогосподарської продукції за межи митної території України.

13:05 21.07.2021

Донеччина: надходження до державного бюджету склали 7 мільярдів гривень

За результатами роботи протягом першого півріччя 2021 року фахівцями податкової служби Донецької області забезпечено надходження до Державного бюджету України у сумі 7 млрд гривень, що на 58%, або на 2,6 млрд грн більше за торішні показники.

13:01 21.07.2021

Донеччина: 76 матеріалів з ознаками кримінальних правопорушень передано до правоохоронних органів з початку 2021 року

У січні-червні поточного року за результатами дослідження діяльності суб’єктів господарювання Донеччини управлінням боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, Головного управління ДПС у Донецькій області підготовлено та передано до правоохоронних органів для прийняття рішення згідно з Кримінальним процесуальним кодексом України 76 матеріалів, за якими сума виявлених легалізованих доходів склала 5,6 млрд грн та встановлено збитків на суму 8,1 млрд гривень.

12:58 21.07.2021

На Донеччині викрито факт нанесення збитків державній установі на 19,7 млн гривень

Управлінням боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, Головного управління ДПС у Донецькій області спільно із Слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в Донецькій області  встановлено факти нанесення збитків державній установі – міській раді протягом 2017-2021 років на суму 19,7 млн гривень.

12:54 21.07.2021

ПДВ: повернення помилково сплачених коштів

12:51 21.07.2021

Земельний податок: ділянки, які не підлягають оподаткуванню

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що перелік земельних ділянок, які не підлягають оподаткуванню земельним податком, наведено у ст. 283 Податкового кодексу України (далі – Кодекс).

12:46 21.07.2021

Доопрацювання розрахункових документів РРО

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області інформує, що Наказами Міністерства фінансів України від 18.06.2020 № 306 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 21 січня 2016 року № 13» (далі – наказ № 306) та від 18.06.2021 № 329 «Про затвердження Змін до Положення про форму та зміст розрахункових документів/електронних розрахункових документів» (далі – наказ № 329) було внесено зміни до Положення про форму і зміст розрахункових документів.

12:42 21.07.2021