Державна податкова служба

До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють оптову торгівлю підакцизними товарами

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області інформує щодо видачі додатків до ліцензії на право оптової торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами і рідинами, що використовуються в електронних сигаретах.

13:16 29.06.2021

Постачання конфіскованого майна: особливості оподаткування ПДВ

Головне управління ДПС у Донецькій області інформує, що ДПС України з метою забезпечення єдиної позиції при застосуванні окремих норм Податкового кодексу України (далі – ПКУ) щодо оподаткування ПДВ операцій з постачання конфіскованого майна листом від 03.06.2021 № 12825/7/99-00-21-03-02-07 (далі – Лист № 12825) надано роз’яснення щодо особливостей, які виникають при здійсненні таких операцій.

13:12 29.06.2021

15 червня – граничний термін подання заяви про перехід на спрощену систему

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що згідно з п.п. 298.1.4 п. 298.1 ст. 298 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) суб’єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів відповідно до норм ПКУ, може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування (перша – третя група) шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. Такий суб’єкт господарювання може здійснити перехід на спрощену систему оподаткування один раз протягом календарного року.

11:40 29.06.2021

З початку року аудитом Донеччини за результатами документальних перевірок донараховано майже 227 млн гривень

Одним з важливих завдань для податкової служби на сьогодні є забезпечення єдиних правил для всіх учасників ринку, протидія нечесній конкуренції і схемам ухилення від оподаткування та боротьба з тіньовою економікою. Тому підрозділами аудиту Донеччини першочергова увага приділяється проведенню перевірок суб’єктів господарювання, що мають ризики в своїй діяльності.

11:38 29.06.2021

Податок на нерухомість: порядок оподаткування та сплати

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області звертає увагу платників податків, що згідно з п. п. 266.7.1 п. 266.7 ст. 266 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) обчислення суми податку з об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється контролюючим органом за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника житлової нерухомості у такому порядку:

11:37 29.06.2021

15 червня – граничний термін подання заяви про перехід на спрощену систему

11:35 29.06.2021

Донеччина: 64 матеріали з ознаками кримінальних правопорушень передано до правоохоронних органів з початку 2021 року

У січні-травні поточного року за результатами дослідження діяльності суб’єктів господарювання Донеччини управлінням боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДПС у Донецькій області підготовлено та передано до правоохоронних органів для прийняття рішення згідно з Кримінальним кодексом України 64 матеріали, за якими встановлено збитки бюджету на суму більше 7 млрд 190 млн грн та виявлено легалізованих доходів, одержаних злочинним шляхом, на 4 млрд 651 млн гривень.

11:20 29.06.2021