Мар'їнський районний центр зайнятості

«Рівні можливості для всіх» - День відкритих дверей для осіб з інвалідністю

19 листопада у Мар’їнському районному центрі зайнятості відбувся День відкритих дверей для осіб з інвалідністю. Захід проводився дистанційно. До участі у ньому були запрошені особи з інвалідністю,  які перебувають на обліку  в центрі зайнятості як безробітні, та соціальні партнери:  представники Головного управління  ПФУ в Донецькій області (сервісний центр м.Курахове) та Благодійного фонду Карітас - Маріуполь.

10:54 19.11.2021

Професійне навчання - рух до успіху

Мар’їнський районний центр зайнятості долучився до проведення заходів в рамках відзначення Міжнародного для людей з інвалідністю. 17 листопада проведено профінформаційний  захід «Презентація послуг з професійного навчання». В ньому взяли участь безробітні особи з інвалідінстю, які перебувають на обліку у Мар’їнському районному центрі зайнятості.

15:36 17.11.2021