Дата: від до Скинути

Мар'їнське управління ГУ Держпродспоживслужби в Донецькій області інформує про профілактику гострих кишкових інфекцій

Літо – пора канікул та активного відпочинку, але слід пам’ятати, що пік кишкових інфекцій зазвичай припадає на спекотну пору року. Підвищена температура навколишнього середовища сприяє поширенню збудників, які викликають захворювання на кишкові інфекції.

08:41 02.07.2021

Надання послуг зі сприяння у працевлаштуванні вивільнюваним працівникам

Сьогодні в Україні відбувається ціла низка реформ, покликаних задовольнити потреби сучасного суспільства. У зв’язку з реформами окремі організації та установи зазнають кардинальних змін. Так у Мар’їнській міській територіальній громаді реорганізації зазнали установи охорони здоров’я та освіти, соціального захисту населення та пенсійного фонду. Реформа децентралізації торкнулася органів місцевого самоврядування.

14:50 01.07.2021

Комунальні підприємства громади продовжують виконувати щоденні планові роботи з благоустрою територій населених пунктів. Днями у місті Мар’їнка комунальниками виконано ямковий ремонт дорожнього покриття по вулиці Героїв Чорнобиля.

16:05 30.06.2021

Робочий візит очільника Мар’їнської громади до відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Мар’їнського міського центру надання соціальних послуг

Сьогодні керівник Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрій Григулець в селі Новомихайлівка з робочим візитом відвідав відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Мар’їнського міського центру надання соціальних послуг.

16:04 30.06.2021

В селі Новомихайлівка проведено виїзний прийом громадян

Сьогодні в селі Новомихайлівка керівником Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрієм Григульцем проведено виїзний прийом громадян, участь в якому також взяли його заступники, начальники структурних підрозділів міської військово-цивільної адміністрації та працівники поліції.

15:59 30.06.2021

У Красногорівці відбувся прийом громадян

Сьогодні в місті Красногорівка відбувся виїзний прийом громадян заступником керівника Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Тетяною Збицькою.

13:52 30.06.2021

Засідання комісії з обстеження житла, зруйнованого внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації

29 червня 2021 року під головуванням заступника керівника міської військово-цивільної адміністрації Олександра Вілітка відбулося засідання комісії з обстеження житла, зруйнованого внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації.

12:26 29.06.2021