Молодь Мар’їнської громади привітали з прийдешнім святом

Сьогодні в молодіжному центрі «Вікторія» міста Мар’їнка начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Людмила Панченко відзначила Подяками молодь громади за активну громадську та життєву позицію, особистий внесок у справу реалізації державної молодіжної політики на території Мар’їнської громади та з нагоди святкування Дня молоді.

13:51 25.06.2021

В Мар’їнському Будинку культури відбувся урочистий захід «Суверенна моя Україна», присвячений 25-й річниці Конституції України

Сьогодні в Мар’їнському Будинку культури відбувся урочистий захід «Суверенна моя Україна», присвячений 25-й річниці Конституції України. Участь у заході взяло керівництво Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації, представники установ та організацій, військовослужбовці, жителі та гості громади.

12:41 25.06.2021

Великоновосілківський сервісний центр Пенсійного фонду Донецької області інформує про запровадження електронних лікарняних

У червні розпочався перехідний період запровадження електронних листків непрацездатності, який триватиме до кінця серпня 2021 року. Протягом цього часу громадяни мають можливість отримати як електронний, так і паперовий листок непрацездатності.

11:41 25.06.2021

Виїзний прийом громадян в селі Костянтинівка

Сьогодні в селі Костянтинівка керівником Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрієм Григульцем проведено виїзний прийом громадян,  участь в якому також взяли заступник керівника міської військово-цивільної адміністрації Тетяна Збицька, начальники структурних підрозділів міської військово-цивільної адміністрації, представники медичної галузі громади та працівники поліції. Одночасно прийом громадян здійснювали фахівці управління соціального захисту населення міської військово-цивільної адміністрації із застосуванням «мобільного кейсу».

16:16 24.06.2021

Засідання громадської комісії з житлових питань

Сьогодні під головуванням заступника керівника міської військово-цивільної адміністрації Олександра Вілітка відбулося засідання громадської комісії з житлових питань. Дана комісія створена при міській військово-цивільній адміністрації з метою упорядкування процедури постановки на квартирний облік громадян, що потребують поліпшення умов проживання.

16:04 24.06.2021

В Мар’їнському центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Вогник надії» відбувся тематичний захід із соціально-культурної реабілітації  - «Живи та міцній, наша люба Вкраїно!»

24 червня 2021 року, напередодні відзначення Дня Конституції України, відбувся тематичний захід із соціально-культурної реабілітації  - «Живи та міцній, наша люба Вкраїно!» та виставка творчих робіт «Моя Батьківщина - Україна».

13:24 24.06.2021