Відбувся виїзний прийом громадян в селі Максимільянівка

Сьогодні в селі Максимільянівка керівником Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрієм Григульцем було проведено виїзний прийом громадян, участь в якому прийняли заступник керівника міської військово-цивільної адміністрації Дмитро Верецун, працівники відділу з питань розвитку територій та управління соціального захисту населення міської військово-цивільної адміністрації.

16:54 08.07.2021

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

З метою соціального захисту прав та інтересів дітей сьогодні під  головуванням керівника Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрія Григульця відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

15:48 08.07.2021

ЯК ОТРИМАТИ КОМПЕНСАЦІЮ ЗА ЖИТЛОВІ БУДИНКИ (КВАРТИРИ), ЯКІ ЗРУЙНОВАНО ВНАСЛІДОК ЗБРОЙНОЇ АГРЕСІЇ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ

Уряд затвердив порядок використання коштів, передбачених у держбюджеті для здійснення грошової компенсації постраждалим, житлові будинки (квартири) яких зруйновано внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненою збройною агресією Російської Федерації (постанова КМУ від 2 вересня 2020 року № 767).

12:02 07.07.2021

До Мар'їнської громади завітала Представниця УВКБ ООН в Україні пані Кароліна Ліндхольм Біллінг

Сьогодні з робочим візитом до Центру комплексної реабілітації для осіб та дітей з інвалідністю «Вогник надії» у м.Мар’їнка завітала Представниця УВКБ ООН в Україні пані Кароліна Ліндхольм Біллінг з метою моніторингу гуманітарних проблем населених пунктів на лінії зіткнення. Під час візиту пані Кароліна ознайомилася з роботою закладу, видами послуг, які надаються в Центрі та контингентом відвідувачів, які користуються даними послугами.

16:48 06.07.2021

В селі Єлизаветівка проведено виїзний прийом громадян

Сьогодні в селі Єлизаветівка заступником керівника Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Тетяною Збицькою проведено виїзний прийом громадян, участь в якому прийняли начальники структурних підрозділів міської військово-цивільної адміністрації, працівники управління соціального захисту населення та поліції.

15:59 06.07.2021

На території громади триває покіс трави та бур'янів

Комунальні підприємства та жителі громади спільно продовжують боротьбу із травою та бур’янами на території населених пунктів. Наразі через несприятливі погодні умови, здійснювати покіс трави доводиться частіше.

14:29 06.07.2021