Дата: від до Скинути

У Мар`їнській дитячо-юнацькій спортивної школі пройшов весняний відкритий турнір з волейболу серед дівчат

14 травня у Мар’їнці, в спортивній залі Мар`їнської дитячо-юнацької спортивної школи, пройшов весняний відкритий турнір з волейболу серед дівчат 2004 р.н. та молодших. Змагання були організовані Мар’їнською ДЮСШ за сприяння відділу освіти, культури, молоді та спорту Мар'їнської міської ВЦА та присвячені Дню Європи та Міжнародному Дню сім`ї. У турнірі взяли участь 4 команди: КДЮСШ (м.Курахове) Курахівської теретиоріальної громади, Мар`їнська ДЮСШ, команда Новомихайлівського та Катеринівського закладів загальної середньої освіти.

08:44 17.05.2021

Сьогодні до міста Мар’їнка з робочим візитом завітали заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Інна Драганчук та заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін.

13:07 13.05.2021

До уваги мешканців Мар’їнської міської громади та землекористувачів усіх форм власності

Згідно з частиною 5 статті 39 Закону України «Про тваринний світ» повідомляємо, що у період масового розмноження диких тварин з 1 квітня до 15 червня оголошується так званий «СЕЗОН ТИШІ» - період протягом якого забороняється проведення заходів, що є джерелом підвищеного шуму та неспокою. Суворо забороняється проведення робіт та заходів, що є джерелом підвищеного шуму та неспокою, спричиняти шумові хвилі та турбувати тварин:

12:27 12.05.2021

Сьогодні під обстрілом опинилося місто Мар'їнка

На лінії зіткнення в Мар'їнській громаді знову неспокійно, цього разу в місті Мар'їнка. Сьогодні під ворожим обстрілом опинилися вулиця Миру та Донецька, де внаслідок бойових дій постраждало 3 будинки.  Уламками міни в будинках пошкоджено склопакети та двері, постраждала покрівля та забор. Також був пошкоджений легковий автомобіль, який знаходився на вулиці Донецькій.  На щастя, обійшлося без потерпілих, в будинках ніхто не проживав. Деталі обставин з’ясовуються.

19:57 08.05.2021

У Мар'їнці пройшов відкритий турнір з настільного тенісу, присвячений пам'яті героя Радянського Союзу Григорія Пенежка та Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08 травня 2021 року в м. Мар'їнка,  вспортивній залі Мар`їнського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 пройшов відкритий турнір з настільного тенісу, присвячений пам'яті героя Радянського Союзу Григорія Пенежка та Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Організатор змагань - рада ветеранів Мар'їнської територіальної громади та відділ освіти, культури, молоді та спорту Мар'їнської міської ВЦА. У турнірі взяли участь 14 учасників із закладів загальної середньої освіти Мар'їнської міської ВЦА та Курахівської ТГ.

15:38 08.05.2021

У Мар’їнській громаді за доброю традицією привітали ветеранів з Днем пам’яті та примирення та з 76-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

До Дня пам’яті та примирення та 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні за доброю традицією у Мар’їнській громаді вітають ветеранів, яких кожного року поряд з нами, нажаль, залишається все менше. Цього року керівництвом громади у м.Красногорівка були відвідані оселі учасника бойових дій Пелагії Миколаївни Губи та Анатолія Дмитровича Лисенка, який є особою з інвалідністю внаслідок війни.

15:37 07.05.2021

У Мар’їнці відбувся мітинг до Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Сьогодні в місті Мар’їнка відбувся мітинг до Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні «Святий обов’язок пам’ятати». У заході взяло участь керівництво громади, представники облдержадміністрації, органів державної влади, місцевого самоврядування, установ та організацій, інститутів громадянського суспільства, військовослужбовці та жителі громади.

11:20 07.05.2021