У Мар'їнській громаді відзначили День захисту дітей

Сьогодні у парковій зоні міста Мар'їнка відбулося свято  «Все заради дітей», організоване Мар'їнським районним Будинком культури з нагоди прийдешнього Дня захисту дітей. Від імені керівника Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрія Григульця зі святом малечу  громади привітав його заступник Олександр Віліток.

14:31 29.05.2021

На території Мар'їнської громади виконано ямковий ремонт доріг місцевого значення

За сприяння Департаменту розвитку базових галузей промисловості Донецької облдержадміністрації на території Мар’їнської міської територіальної громади було проведено ямковий ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення у містах Мар’їнка та Красногорівка.

11:08 28.05.2021

Рятувальники Головного управління ДСНС у Черкаській області відновлюють приватні житлові будинки у Красногорівці

З початку квітня 2021 року працівниками Головного управління ДСНС у Черкаській області було розпочато відновлювальні роботи покрівель будинків приватного сектору, які постраждали в ході бойових дій у місті Красногорівка. Будівельними матеріалами для виконання робіт рятувальників забезпечує Донецька облдержадміністрація за кошти резервного фонду обласного бюджету.

15:11 26.05.2021

Внаслідок ворожого обстрілу в с.Славне цивільна особа отримала поранення

26 травня 2021 в селі Славне внаслідок ворожого обстрілу мирний житель отримав вогнепальне осколкове проникаюче сліпе поранення передньої поверхні грудної клітини справа, внаслідок чого у людини стався перелом третього ребра, правобічний гемопневмотореск, гемоторогічний шок 2 ступеня.  Повні обставини подій встановлюються. Поранений одразу був доставлений до Курахівської міської лікарні, наразі направлений до  військового шпиталю №66 м. Покровськ.

08:39 26.05.2021

Працівники Головного управління ДСНС у Харківській області продовжують відновлювати постраждалі житлові будинки у місті Мар'їнка

З початку квітня 2021 року працівниками Головного управління ДСНС у Харківській області  на території міста Мар’їнка було розпочато відновлювальні роботи покрівель будинків приватного сектору, які постраждали в ході бойових дій. Усіма необхідними будівельними матеріалами працівників ДСНС забезпечує Донецька облдержадміністрація  за кошти резервного фонду обласного бюджету.

15:28 25.05.2021

Управління соціального захисту населення  Мар’їнської міської ВЦА інформує

З метою оздоровлення дітей у 2021 році запрошуємо батьків (або осіб, що їх замінюють) до управління соціального захисту населення  Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації для постановки на облік дітей наступних пільгових категорій:

13:46 25.05.2021

Обережно, ботулізм!

За інформацією Мар'їнського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області з початку 2021 року в Україні зареєстровано два летальні випадки ботулізму: у Хмельницькій області внаслідок отруєння консервованими грибами домашнього виготовлення помер дорослий та в Одесі помер чоловік, який вживав в їжу в’ялену рибу (товстолобик) домашнього приготування, придбану на стихійному ринку.

13:44 25.05.2021

Працівниками ДСНС завершено ремонтні роботи Центру дитячо-юнацької творчості у місті Мар'їнка

Сьогодні особовим складом ДСНС були завершені ремонтні роботи з відновлення покрівлі Мар’їнського районного центру дитячо-юнацької творчості у м.Мар’їнка, які проводилися за дорученням голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка.

14:50 24.05.2021