У м.Мар’їнка святкують День вишиванки

Сьогодні в Україні відзначають День вишиванки - одне з найбільш самобутніх свят, присвячених розквіту української культури та покликане сприяти збереженню споконвічних народних традицій.

13:17 20.05.2021

Заступник голови Донецької  Вадим Філашкін перевірив хід виконання робіт з відновлення приватних житлових будинків у м.Красногорівка

Заступник голови Донецької Вадим Філашкін перевірив хід виконання робіт з відновлення приватних житлових будинків у м.Красногорівка

В рамках робочої поїздки до міста Красногорівка 20 травня заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін перевірив хід виконання робіт з відновлення приватних житлових будинків, які наразі проводяться силами особового складу ДСНС та поспілкувався із власниками домоволодінь.

12:44 20.05.2021

У Красногорівці відкрили мобільне відділення «Ощадбанку»

Сьогодні, 20 травня 2021 року, в місті Красногорівка відбулося відкриття мобільного відділення «Ощадбанку». Стаціонарне відділення банку вимушене було припинити свою діяльність у 2014 році через проведення бойових дій на території міста.

12:38 20.05.2021

У Мар’їнці відбувся захід щодо запобігання та протидії гендерно зумовленому насильству в приватних та публічних просторах громад

19 травня 2021 року у м. Мар’їнка  в молодіжному центрі «Вікторія» ООН Жінки у партнерстві з Міжнародним благодійним фондом «Українська фундація громадського здоров’я» провели воркшоп для представників влади, поліції, закладів охорони здоров’я, соціального захисту населення та бізнесу Мар’їнської громади з метою покращення заходів щодо превенції гендерно зумовленого насильства, в тому числі сексуальних домагань  та  інших форм сексуального насильства по відношенню до  жінок та дівчат у приватних та публічних просторах на території цільової громади за рахунок покращення взаємодії поліції, органів місцевого самоврядування та представників/ць громади.

18:02 19.05.2021

Мар'їнське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області інформує

Останнім часом в Донецькій області погіршилася ситуація з ротавірусної інфекції в закладах дошкільної освіти, а саме в п'яти закладах дошкільної освіти захворіло 29 дітей.

11:01 19.05.2021

Щодо нового алгоритму отримання субсидій з 1 травня 2021 року

З 01 травня 2021 року Уряд змінив порядок призначення житлових субсидій та посилив адресність надання житлових субсидій для забезпечення державної соціальної підтримки найбільш вразливих верств населення.

08:03 19.05.2021

Все, що необхідно знати про перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам з 01 квітня 2021 року

Статтею 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон) передбачено, що з 1 квітня, без додаткового звернення до органів Пенсійного фонду, проводиться перерахунок пенсій особам, які після призначення/попереднього перерахунку пенсії продовжували працювати та набули не менше 24 місяців страхового стажу, або менше 24 місяців страхового стажу, але після призначення/попереднього перерахунку пройшло не менше двох років.

07:58 19.05.2021

Особовим складом ДСНС розпочато ремонтні роботи з відновлення покрівлі Мар’їнського районного центру дитячо-юнацької творчості

Сьогодні  особовим складом ДСНС розпочато ремонтні роботи з відновлення покрівлі Мар’їнського районного центру дитячо-юнацької творчості.  Починаючи з 2014 року покрівля неодноразово зазнавала пошкоджень від уламків снарядів, внаслідок чого від протікань  страждав другий поверх будівлі.

11:00 17.05.2021