У Мар’їнці продовжуються роботи з благоустрою міста

Одним із пріоритетних завдань Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації є забезпечення належної роботи галузі житлово-комунального господарства, яка є основою життєзабезпечення населення. Розвиток громади в цій сфері насамперед залежить від якісної та ефективної роботи комунальних підприємств.

14:49 04.06.2021

Сьогодні в Україні вшановують пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії

4 червня у світі відзначається Міжнародний день дітей – безневинних жертв агресії. Цього року в нашій країні ми вперше офіційно вшановуємо пам’ять дітей України, які загинули внаслідок російської збройної агресії.

14:46 04.06.2021

Забезпечення питною водою населення м.Красногорівка

Враховуючи відсутність централізованого питного водопостачання у м.Красногорівка комунальним підприємством «Міський стіл єдиного замовника» протягом останніх років продовжується підвіз питної води населенню міста.

12:27 04.06.2021

Нарада-навчання з працівниками структурних підрозділів міської військово-цивільної адміністрації

Сьогодні відбулася нарада-навчання з працівниками структурних підрозділів міської військово-цивільної адміністрації. З метою забезпечення належної організації злагодженої та ефективної роботи міської військово-цивільної адміністрації у ході наради було розглянуто низку важливих питань.

14:57 03.06.2021

Діти Мар’їнської громади, а також сіл Степне та Галицинівка повернулися з подорожі до Києва

Ось і завершилася подорож дітей Мар’їнської громади, а також сіл Степне та Галицинівка до столиці України. Сьогодні вони повернулися додому із безмежною кількістю позитивних емоцій та незабутніх вражень.

12:43 03.06.2021

В Центрі дитячо-юнацької творчості у місті Мар’їнка відбувся святковий захід до Міжнародного Дня захисту дітей

У перший літній день в  усьому світі відзначають добре і радісне свято - Міжнародний день захисту дітей. З цієї нагоди в Центрі дитячо-юнацької творчості у місті Мар’їнка відбувся святковий захід.

15:49 01.06.2021

Робочий візит керівництва Покровського району до Мар'їнської міської територіальної громади

Сьогодні з робочим візитом до Мар’їнської міської територіальної громади завітали голова Покровської райдержадміністрації Андрій Бондаренко та заступник голови Покровської районної ради Сергій Сажко.

14:47 01.06.2021

У Мар'їнському ЗЗСО №1 пролунав Останній дзвоник

Сьогодні у Мар’їнському закладі загальної середньої освіти №1 відзначили свято Останнього дзвоника. Від імені керівника Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрія Григульця із завершенням навчального року учнів привітав його заступник Олександр Віліток.

12:48 31.05.2021

Діти громади, що мешкають на лінії зіткнення, відправилися до Києва для участі у дитячому благодійному проєкті «У мене є майбутнє»

144 дитини з 12 навчальних закладів Мар’їнської громади, а також  сіл Степне та Галицинівка вчора відправилися до Києва аби взяти участь у фестивалі, який відбудеться в рамках дитячого благодійного проєкту «У мене є майбутнє».

11:31 31.05.2021