Дата: від до Скинути

Нарада зі спеціалістами відділу розвитку територій міської військово-цивільної адміністрації

Сьогодні під головуванням керівника міської військово-цивільної адміністрації Юрія Григульця відбулася нарада зі спеціалістами відділу розвитку територій міської військово-цивільної адміністрації.

16:17 09.06.2021

Представники громадськості, влади та провоохоронці обговорили проблематику сексуальних домагань та інших проявів насильства щодо жінок та дівчат у громаді

Сьогодні  в молодіжному центрі «Вікторія» м.Мар’їнка відбулася зустріч представників благодійного фонду «Українська фундація громадського здоров’я» з керівниками структурних підрозділів Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації та працівниками правоохоронних органів.

16:36 08.06.2021

Засідання комісії з обстеження житла, зруйнованого внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації

08 червня 2021 року під головуванням заступника керівника міської військово-цивільної адміністрації Олександра Вілітка відбулося засідання комісії з обстеження житла, зруйнованого внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації.

15:28 08.06.2021

МКП "Промінь" продовжує працювати над благоустроєм громади

Сьогодні працівниками міського комунального підприємства «Промінь» в центрі міста Мар’їнка на проспекті Дружби були виконані роботи з прокладання каналізації, здійснено покіс трави на проспекті Дружби та вулиці Каштановій, проведено щоденні роботи з прибирання прибудинкової території житлового фонду міста.

14:06 08.06.2021

У Мар'їнці привітали працівників Державної служби надзвичайних ситуацій, які відновлювали житловий фонд у містах Мар’їнка та Красногорівка

Сьогодні у Мар'їнці вітали працівників Державної служби надзвичайних ситуацій, які відновлювали житловий фонд у містах Мар’їнка та Красногорівка.

17:15 07.06.2021

Управління Держенергонагляду у Донецькій області інформує

З метою належної та своєчасної підготовки теплових мереж, теплових пунктів і місцевих систем опалення, вентиляції та гарячого водопостачання (далі – ГВП) до роботи в опалювальному періоді 2021–2022 років, попередження відмов у системах теплоспоживання під час проходження опалювального періоду Держенергонагляд нагадує про необхідність виконання заходів згідно з вимогами Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених спільним наказом Міністерства палива та енергетики України і Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378 (далі – ППТГдоОП), а саме:

15:35 04.06.2021

Інформація для операторів потужностей ринку, які займаються оптовою та роздрібною торгівлею харчовими продуктами

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло повідомлення через систему швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів RASFF від 27 травня 2021 року № 2021.2582-fup1 стосовно виявлення Salmonella Enteritidis у курятині, що експортувалась з Польщі (виробник: Rolnicza Spoldzielnia Produkcyjna, Rojewo; відправник: Mitmar Sp.z.o.o., Glowno), після чого зазначену продукцію перероблено на м’ясо механічного обвалювання та надіслано до України (отримувач: ТОВ «Фіш захід», вул.Городоцька, 355Г, м.Львів, 7904040).

15:32 04.06.2021

У Мар’їнській міській ВЦА відбулося засідання адміністративної комісії

З метою розгляду справ про адміністративні правопорушення, неухильного додержання законодавства України, а також запобігання вчиненню нових правопорушень в Мар’їнській міській військово-цивільній адміністрації працює адміністративна комісія.

15:06 04.06.2021

Ліквідація сміттєзвалищ у м.Красногорівка

Мар’їнська міська військово-цивільна адміністрація у тісній співпраці з комунальними службами продовжує працювати над ліквідацією стихійних сміттєзвалищ, що утворилися на території громади.

15:00 04.06.2021