Дата: від до Скинути

Міністерство цифрової трансформації України запустило на онлайн-платформі Дія.Цифрова освіта нову версію національного тесту на цифрову грамотність громадян «Цифрограм 2.0»

Цифрограм 2.0 допоможе виявити загальний рівень цифрової грамотності, прогалини в цифрових навичках і зорієнтує, які саме компетенції варто вдосконалити. Завдання тесту систематизовані за сферами знань європейської рамки цифрових компетентностей для громадян DigComp 2.1., адаптованої українськими експертами.

08:40 14.07.2021

Засідання комісії з обстеження технічного стану багатоповерхових житлових будинків (квартир), приватних житлових будинків, нежитлових будівель і споруд, що постраждали внаслідок бойових дій

13 липня 2021 року під головуванням заступника керівника міської військово-цивільної адміністрації Олександра Вілітка за участю начальника 7 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Донецькій області Руслана Калініченка відбулося засідання комісії з обстеження технічного стану багатоповерхових житлових будинків (квартир), приватних житлових будинків з господарськими будівлями та спорудами, адміністративних будівель, нежитлових будівель і споруд різних форм власності, що постраждали внаслідок бойових дій. Під час засідання було розглянуто питання щодо визначення кількості пошкоджених будинків на території Мар’їнської громади, які підлягають відновленню силами особового складу ДСНС.

15:20 13.07.2021

Робота комунальних служб міської територіальної громади

Комунальні служби громади продовжують працювати в штатному режимі. Сьогодні працівники МКП «Промінь» здійснюють підключення нового пластикового трубопроводу до системи водопостачання в будинку №51 по проспекту Дружби у місті Мар’їнка.

15:15 13.07.2021

Засідання комісії з обстеження житла, зруйнованого внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації

13 липня 2021 року під головуванням заступника керівника міської військово-цивільної адміністрації Олександра Вілітка відбулося засідання комісії з обстеження житла, зруйнованого внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації.

12:57 13.07.2021

У Красногорівці відбувся захід до дня скорботи за загиблими мешканцями

Сьогодні керівник Мар’їнської військово-цивільної адміністрації Юрій Григулець та його заступник Дмитро Верецун взяли участь у заході до дня скорботи за загиблими мешканцями міста Красногорівка, який відбувся у молодіжному центрі «Надія».

11:55 13.07.2021

Робоча нарада з головними розпорядниками бюджетних коштів

Сьогодні під головуванням заступника керівника Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Тетяни Збицької відбулася робоча нарада з головними розпорядниками бюджетних коштів міського бюджету.

10:13 13.07.2021

Мінцифра запустила національний тест на цифрову грамотність для вчителів

Міністерство цифрової трансформації України запустило на порталі Дія.Цифрова освіта національний тест на цифрову грамотність Цифрограм для вчителів, щоб кожен учитель міг оцінити власний рівень цифрової грамотності та вдосконалити цифрові навички.  Національний тест на цифрову грамотність для вчителів доступний за посиланням https://osvita.diia.gov.ua/digigram.

09:03 13.07.2021