У Мар’їнці провели вебінар-тренінг "Життя до і після"

Сьогодні, 15 липня 2021 року, в молодіжному центрі «Вікторія» м.Мар’їнка відбувся вебінар-тренінг «Життя до і після» в режимі онлайн з представниками Громадської організації «Ерлайт» та Моніторингової місії ООН з прав людей в Україні. Участь у вебінарі взяли заступник керівника Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Тетяна Збицька, працівники структурних підрозділів Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації, представники медичної галузі і Пенсійного фонду України та жителі міста Мар’їнка.

14:34 15.07.2021

Робочий візит очільника Мар’їнської міської громади Юрія Григульця до с.Катеринівка

Сьогодні керівник Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрій Григулець у ході робочого візиту до села Катеринівка представив фахівця відділу розвитку територій Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Віталія Гарбуза, який представлятиме інтереси громадян сіл Катеринівка та Антонівка на рівні керівництва Мар’їнської міської територіальної громади.

14:30 15.07.2021

Мінцифри запустило національний тест на цифрову грамотність для держслужбовців

Державні службовці відтепер можуть дізнатися власний рівень цифрової грамотності. Після складання національного тесту на цифрову грамотність для держслужбовців кожен отримає електронний сертифікат і зможе вдосконалити саме ті цифрові навички, які «провисають».   Міністерство цифрової трансформації України запустило на порталі Дія.Цифрова освіта національний тест на цифрову грамотність для державних службовців.

08:29 15.07.2021

Міністерство цифрової трансформації України запустило на онлайн-платформі Дія.Цифрова освіта нову версію національного тесту на цифрову грамотність громадян «Цифрограм 2.0»

Цифрограм 2.0 допоможе виявити загальний рівень цифрової грамотності, прогалини в цифрових навичках і зорієнтує, які саме компетенції варто вдосконалити. Завдання тесту систематизовані за сферами знань європейської рамки цифрових компетентностей для громадян DigComp 2.1., адаптованої українськими експертами.

08:40 14.07.2021