У місті Мар'їнка  відбулося відкриття бювету питної води

У місті Мар'їнка відбулося відкриття бювету питної води

Сьогодні у парковій зоні міста Мар’їнка відбулося відкриття бювету питної води, побудованого Благодійним фондом «Карітас Маріуполь», який вже кілька років приймає участь у реалізації проєктів щодо поліпшення доступу жителів буферної зони до питної води. На відкритті бювету були присутні керівник Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрій Григулець, члени ініціативи – лідер Громадської організації «Національна платформа примирення та єдності» Сергій Сівохо, представники Благодійного Фонду «Карітас Маріуполь», депутати Верховної ради України та громадські діячі.

16:32 04.08.2021

Керівник Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрій Григулець вшанував пам’ять загиблого воїна Андрія Бутенка в с.Новомихайлівка

Сьогодні керівник Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрій Григулець разом зі своїм заступником Дмитром Верецуном вшанували пам’ять загиблого воїна Андрія Бутенка в с.Новомихайлівка. Також вони відвідали рідних загиблого військовослужбовця та подякували батькам за те, що вони виховали справжнього патріота, який з честю виконав свій обов'язок, захищаючи мирне українське небо.

16:31 03.08.2021

Засідання комісії з обстеження житла, зруйнованого внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації

03 серпня 2021 року під головуванням заступника керівника міської військово-цивільної адміністрації Олександра Вілітка відбулося засідання комісії з обстеження житла, зруйнованого внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації.

10:37 03.08.2021

Про проведення інспекційної кампанії  з питань виявлення неоформлених трудових відносин

В рамках виконання Національного плану спільних дій щодо зниження рівня незадекларованої праці на 2021 рік  Головного управління  Держпраці у Донецькій області за участі представників заінтересованих державних органів та соціальних партнерів з початку року здійснювалася національна інформаційно-роз’яснювальна кампанія про переваги задекларованої  праці та ризики незадекларованої праці для працівників та роботодавців.

08:47 03.08.2021

У Красногорівці відзначили сьому річницю звільнення міста від російської окупації

Сьогодні в м.Красногорівка відзначили сьому річницю визволення міста від російської окупації. З цієї нагоди в парку культури і відпочинку імені Т.Г.Шевченка відбувся святковий захід «Вільне місто». Жителів, гостей міста та військовослужбовців привітали заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін, заступник Командувача об'єднаних сил генерал-майор Богдан Бондар, в.о. голови Покровської райдержадміністрації Сергій Новиков, заступник голови Покровської районної ради Сергій Сажко та керівник Мар’їнської військово-цивільної адміністрації Юрій Григулець.

17:07 02.08.2021