День пам'яті захисників України

Щороку наприкінці серпня в Україні відзначається День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

07:30 29.08.2021

У Мар’їнці вшанували пам’ять захисників України, які загинули за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України

Сьогодні у м.Мар’їнка до Дня пам’яті захисників України, які загинули за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, відбулася година-реквієм «Незламні та нескорені».

09:34 27.08.2021

Роботи з благоустрою в населених пунктах громади

Сьогодні та напередодні працівниками МКП «Промінь» в штатному режимі проведено роботи з ліквідації поривів на водогоні на вулицях Каштанова та Героїв Чорнобиля в місті Мар'їнка. Водопостачання відновлено.

16:31 26.08.2021

Святкування Дня Державного Прапора України у м.Мар’їнка

Сьогодні в м.Мар’їнка відбувся урочистий захід з нагоди святкування Дня Державного Прапора України. На площі біля Будинку культури зібралися мешканці, гості міста, трудові колективи підприємств, установ, організацій та військовослужбовці Збройних Сил України.

10:51 23.08.2021

Комунальні підприємства та жителі громади спільно продовжують працювати та упорядковувати території населених пунктів

Спільними зусиллями працівників комунальних підприємств та місцевих жителів територія громади постійно упорядковується, здійснюються планові роботи.

15:14 20.08.2021