До уваги суб’єктів господарювання у сфері торгівлі та громадського харчування!

З метою поліпшення стану навколишнього природного середовища та благоустрою територій, згідно з Законом України від 01.06.2021№1489 IX «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України» (далі-Закон) забороняється розповсюдження в об’єктах роздрібної торгівлі, громадського харчування та надання послуг:

10:25 10.08.2021

Національний проєкт з цифрової грамотності Дія. Цифрова освіта.

Міністерство цифрової трансформації запустило національний проєкт з цифрової грамотності Дія. Цифрова освіта. На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 року №471.

10:17 10.08.2021

Відбулося засідання робочої групи з питання розроблення проєкту «Стратегічний план розвитку Мар’їнської міської територіальної громади на 2021-2023 роки»

09 серпня 2021 року  під головуванням заступника керівника Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Тетяни Збицької відбулося засідання робочої групи з питання розроблення проєкту «Стратегічний план розвитку Мар’їнської міської територіальної громади на 2021-2023 роки».

11:15 09.08.2021

У Мар’їнському центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Вогник надії» відбулося заняття з арт-терапії

Цими днями в Мар’їнському центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Вогник надії» Покровського району Донецької області відбулося чергове підгрупове заняття з арт-терапії.

15:32 06.08.2021