Дата: від до Скинути

Поновлено безкоштовні перевезення жителів сіл Славне, Новомихайлівка та Парасковіївка за допомогою «Соціального автобусу»

Мар’їнська міська військово-цивільна адміністрація повідомляє, що після багаточисленних звернень мешканців Мар’їнської громади поновлюються безкоштовні перевезення жителів сіл Славне, Новомихайлівка та Парасковіївка за допомогою «Соціального автобусу».

16:38 30.07.2021

30 ЛИПНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, зазначивши, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами таких злочинів.

08:23 30.07.2021

В с.Зоряне відбувся виїзний прийом громадян керівником Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрієм Григульцем

Сьогодні в селі Зоряне керівником Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрієм Григульцем було проведено виїзний прийом громадян, участь в якому прийняли заступник керівника міської військово-цивільної адміністрації, працівники відділу з питань розвитку територій, управління соціального захисту населення міської військово-цивільної адміністрації та поліції.

16:15 29.07.2021

Засідання Громадської платформи впливу на прийняття рішень Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації

Сьогодні під головуванням керівника Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрія Григульця відбулося засідання Громадської платформи впливу на прийняття рішень Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації. Відповідно до порядку денного були розглянуті проєкти розпоряджень про ліквідацію Красногорівського закладу загальної середньої освіти I-II ступенів № 4 імені В’ячеслава Чорновола та ліквідацію Георгіївського закладу загальної середньої освіти I-II ступенів.

16:01 29.07.2021

Керівник Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрій Григулець офіційно представив свого першого заступника – Сергія Ліфанчука

Сьогодні керівник Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрій Григулець офіційно представив свого першого заступника – Сергія Ліфанчука, призначеного наказом Командувача об’єднаних сил від 21 липня 2021 року №299 «Про призначення заступників керівників військово-цивільних адміністрації населених пунктів та керівників підрозділів таких адміністрацій», начальникам структурних підрозділів міської військово-цивільної адміністрації, керівникам медичних закладів, закладів соціальної сфери, комунальних підприємств  Мар’їнської громади.

15:38 28.07.2021

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

З метою соціального захисту прав та інтересів дітей, 28 липня 2021 року на чолі з керівником Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрієм Григульцем, було проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини. Засідання відбулося з дотриманням кворуму.

15:36 28.07.2021