Дата: від до Скинути

Засідання міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

20 липня 2021 року під головуванням заступника Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Олександра Вілітка відбулося засідання міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, на якому розглянуто питання порядку денного про стан та перспективи погашення заборгованості з податкових платежів та зборів до місцевого бюджету, зі сплати єдиного соціального внеску фізичними особами – підприємцями Мар’їнської міської територіальної громади.

15:52 20.07.2021

В с. Максимільянівка Мар’їнської міської територіальної громади 24-25 липня 2021 року буде проведено захід для молодіжних центрів Донецької області «Фестиваль згуртованості молодіжних центрів».

Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації повідомляє, що у с. Максимільянівка Мар’їнської міської територіальної громади 24-25 липня 2021 року буде проводитись захід для молодіжних центрів Донецької області «Фестиваль згуртованості молодіжних центрів».

13:39 20.07.2021

Засідання комісії з обстеження житла, зруйнованого внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації

20 липня 2021 року під головуванням заступника керівника міської військово-цивільної адміністрації Олександра Вілітка відбулося засідання комісії з обстеження житла, зруйнованого внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації.

11:45 20.07.2021

Оголошення про перереєстрацію громадян,  які перебувають на квартирному обліку для поліпшення житлових умов при Марїнській міській військово-цивільній адміністрації  Покровського району Донецької області

Оголошення про перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку для поліпшення житлових умов при Марїнській міській військово-цивільній адміністрації Покровського району Донецької області

З метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства черги на  отримання житла, просимо у термін до 01.09.2021 року надати  документи, які підтверджують наявність прав для перебування на квартирному обліку.

11:42 20.07.2021

Мар'їнське управління ГУ Держпродспоживслужби в Донецькій області інформує про профілактику отруєнь пестицидами

Сучасне сільське господарство неможливо уявити без використання пестицидів та агрохімікатів. Хімічний метод захисту рослин простий, доступний, надійний та ефективний для підвищення врожайності сільськогосподарських культур. Однак, при його невмілому застосуванні, можна завдати значної шкоди не тільки навколишньому середовищу, а й здоров’ю людини.

08:58 20.07.2021

Мар’їнську громаду гідно представили її творчі таланти на обласному фестивалі "Дике поле. Шлях до Європи"

17 липня в межах охоронної зони українського степового природного заповідника «Кам’яні могили» на березі водосховища поблизу села Назарівка Маріупольського району Донецької області відбувся п’ятий ювілейний обласний історико-культурний фестиваль-реконструкція «Дике Поле. Шлях до Європи».

20:52 18.07.2021