У Мар’їнській міській ВЦА відбулася зустріч з представником УВКБ ООН в Україні

Сьогодні за участю заступника керівника міської військово-цивільної адміністрації Олександра Вілітка відбулася зустріч зі спеціалістом УВКБ ООН в Україні Валентином Михеєнко, під час якої Мар’їнській міській військово-цивільній адміністрації у якості гуманітарної допомоги від Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців було передано оргтехніку.

14:12 18.06.2021

Очільник Мар'їнської громади представив активу сіл Максимільянівка та Георгіївка фахівця відділу розвитку територій Мар'їнської ВЦА

Сьогодні керівник Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрій Григулець представив активу сіл Максимільянівка та Георгіївка фахівця відділу розвитку територій Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Сергія Ревуцького, який представлятиме інтереси громадян даних сіл на рівні керівництва Мар’їнської міської територіальної громади.

15:20 17.06.2021

КП «МСЄЗ» м.Красногорівка за роботою

У місті Красногорівка комунальники продовжують активно ліквідовувати стихійні сміттєзвалища. Сьогодні працівники КП «МСЄЗ» виконали роботи щодо приведення до належного санітарного стану паркової зони міста.

15:55 16.06.2021

Засідання адміністративної комісії

Сьогодні під головуванням заступника керівника міської військово-цивільної адміністрації Дмитра Верецуна відбулося засідання адміністративної комісії.

13:30 16.06.2021

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!  ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ РОЗПОЧИНАЄ РОБОТУ З 22 ЧЕРВНЯ 2021 року

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН! ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ РОЗПОЧИНАЄ РОБОТУ З 22 ЧЕРВНЯ 2021 року

З 22 червня 2021 року розпочинається прийом громадян в Центрі надання адміністративних послуг Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації за адресою: м.Мар’їнка, вул.Шевченка, будинок, 3, кабінет №1,

10:49 16.06.2021

Робота з благоустрою території громади триває

Сьогодні працівниками МКП «Промінь» були проведені роботи з приєднання до систем централізованого водовідведення на проспекті Дружби, 27 м.Мар’їнка (біля магазину «Казковий замок»).

15:17 15.06.2021

Засідання комісії з обстеження житла, зруйнованого внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації

15 червня 2021 року під головуванням заступника керівника міської військово-цивільної адміністрації Олександра Вілітка відбулося засідання комісії з обстеження житла, зруйнованого внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації.

14:24 15.06.2021