Дата: від до Скинути

Засідання комісії з обстеження житла, зруйнованого внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації

27 липня 2021 року під головуванням заступника керівника міської військово-цивільної адміністрації Олександра Вілітка відбулося засідання комісії з обстеження житла, зруйнованого внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації.

13:37 27.07.2021

В місті Красногорівка відбувся виїзний прийом громадян заступником керівника Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Дмитром Верецуном

Сьогодні в місті Красногорівка відбувся виїзний прийом громадян заступником керівника Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Дмитром Верецуном. Участь у прийомі також взяли начальники структурних підрозділів міської військово-цивільної адміністрації, керівники комунальних підприємств та працівники поліції. Одночасно прийом громадян здійснювали фахівці управління соціального захисту населення міської військово-цивільної адміністрації із застосуванням «мобільного кейсу» та адміністратор відділу з питань надання адміністративних послуг.

13:19 27.07.2021

В селі Максимільянівка відбулося відкриття дводенного заходу «Фестиваль згуртованості молодіжних центрів»

Сьогодні, в такий сонячний та чудовий день в селі Максимільянівка Мар’їнської міської територіальної громади відбулося відкриття дводенного заходу «Фестиваль згуртованості молодіжних центрів». Гасло фестивалю – «Разом рухаємо світ».

16:30 24.07.2021

УВАГА! ВІДБУДЕТЬСЯ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН  У МІСТІ КРАСНОГОРІВКА

УВАГА! ВІДБУДЕТЬСЯ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У МІСТІ КРАСНОГОРІВКА

27 липня 2021 року в м.Красногорівка за адресою: вул. Адміністративна, 3-а об 11:00 годині відбудеться виїзний прийом громадян заступником керівника Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Дмитром Верецуном.

15:27 23.07.2021

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

З 26 липня 2021 року збільшується кількість адміністративних послуг, які будуть надаватися через Центр надання адміністративних послуг Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації.

14:45 23.07.2021