Засідання комісії з питань захисту прав дитини

З метою соціального захисту прав та інтересів дітей 16 серпня 2021 року на чолі з керівником Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрієм Григульцем було проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини. Засідання відбулося з дотриманням кворуму.

16:08 16.08.2021

Відбувся перший етап Спартакіади серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Покровського району Донецької області

13 серпня у с.Гришине Покровської об’єднаної територіальної громади пройшов перший етап Спартакіади серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Покровського району Донецької області.

10:28 14.08.2021

Інформація для операторів потужностей ринку, які займаються оптовою та роздрібною торгівлею харчовими продуктами

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшли повідомлення через систему швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів RASFF від 02 серпня 2021 року № 2021.3997-fup5 стосовно виявлення несанкціонованої речовини добавки-стабілізатора в м'якому сирі з Туреччини, що експортувався з Польщі (виробник: BELPOLSKA Sp. z.o.o., Poland) до України (отримувач: ТОВ «Укрлогістика», вул. В'ячеслава Чорновола, 46-А, м. Вишневе, Київська обл.., 08133).

15:55 13.08.2021

«Велике будівництво»: У Мирнограді завершується реконструкція садочку «Ромашка»

У Мирнограді в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» завершується реконструкція дошкільного навчального закладу № 9 «Ромашка». Станом на сьогодні будівельна готовність  – 82 %.

08:20 13.08.2021

Управління соціального захисту населення Мар'їнської міської ВЦА інформує про порядок призначення субсидії

Головним механізмом забезпечення соціального захисту населення при оплаті, житлово - комунальних послуг є програма житлових субсидій, яка діє в Україні вже понад 20 років.

15:37 12.08.2021

11 серпня 2021 року  російські найманці обстрілювали українські позиції вздовж лінії зіткнення на території Мар'їнської територіальної громади

11 серпня 2021 року російські найманці обстрілювали українські позиції вздовж лінії зіткнення на території Мар'їнської територіальної громади

Сьогодні, 11 серпня 2021 року,  з 3 до 4 години ранку  російські найманці обстрілювали українські позиції вздовж лінії зіткнення на території Мар'їнської територіальної громади.  В результаті обстрілу пошкоджена високовольтна лінія електропередач, населені пункти Новомихайлівка, Славне, Парасковіївка, Костянтинівка, Єлизаветівка та Катеринівка залишились без світла. Роботи з відновлення електропостачання тривають.

10:15 11.08.2021

Про роботу комунальних служб громади

Сьогодні та напередодні працівниками комунальних служб громади було усунуто пориви на водогоні по вулицям Лесі Українки та Москалевського в місті Мар'їнка та відновлено водопостачання по вулицям Я. Мудрого, Риночна та Суворова в Красногорівці.

15:13 10.08.2021