Дата: від до Скинути

Службовці ГУ ДСНС УКраїни продовжують відновлювати пошкоджене житло в населених пунктах Мар’їнської громади

З 01 вересня в населених пунктах Донецької області, які постраждали від бойових дій, продовжується відновлення пошкодженого житла. Для виконання цих наздвичайно важливих робіт до Мар’їнської громади прибули службовці Головного управління ДСНС України у Чернігівській області та службовці Головного управління ДСНС України у Рівненській області в кількості 40 чоловік.

14:16 01.09.2021

Засідання робочої групи з питань розроблення проєкту «Стратегічний план розвитку Мар’їнської міської територіальної громади на період до 2027 року»

Сьогодні під головуванням заступника керівника Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Тетяни Збицької відбулося засідання робочої групи з питань розроблення проєкту «Стратегічний план розвитку Мар’їнської міської територіальної громади на період до 2027 року».

16:17 31.08.2021

Засідання комісії з обстеження житла, зруйнованого внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації

31 серпня 2021 року під головуванням заступника керівника міської військово-цивільної адміністрації Олександра Вілітка відбулося засідання комісії з обстеження житла, зруйнованого внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації.

10:56 31.08.2021

Рекомендації сільгоспвиробникам  про  підготовку насіння до сівби  під урожай 2022 року

Рекомендації сільгоспвиробникам про підготовку насіння до сівби під урожай 2022 року

Важливим фактором сучасної інтенсивної технології є високоякісне насіння сільськогосподарських культур, що забезпечує високий потенціал врожайності, має хороші посівні якості, оброблене захисностимулюючими речовинами, внаслідок чого придатне для посіву на кінцеву (без додаткового формування) густоту стояння. Якісний насіннєвий матеріал дає змогу без додаткових енергетичних затрат (добрива, пестициди) забезпечити належний ріст рослин, знизити негативний вплив бур'янів, хвороб, шкідників і на цій основі підвищити врожайність культури і якість одержуваної продукції, поліпшити екологічний стан поля.

15:42 30.08.2021